Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Донарахували ПДВ за результатами уточнення декларації: як сплачувати суму податку та штраф?

  ДФС повідомляє

  Донарахували ПДВ за результатами уточнення декларації: як сплачувати суму податку та штраф?

  Донарахування ПДВ

  Донарахування ПДВ: Державна фіскальна служба у Дніпропетровській області нагадує, що розрахунки з бюджетом у системі електронного адміністрування ПДВ здійснюються з рахунків, відкритих платникам ПДВ у системі електронного адміністрування ПДВ, крім випадку, передбаченого абзацом другим п.87.1 ст.87 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) (ст.200¹.2 ст.200¹ ПКУ).

  Механізм проведення розрахунків з бюджетом з використанням електронних рахунків визначено Порядком електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569 із змінами і доповненнями (далі – Порядок №569).

  Зокрема, п.20 Порядку №569 передбачено, донарахування ПДВ? що у разі подання платником ПДВ уточнюючих розрахунків до податкових декларацій з ПДВ за попередні звітні (податкові) періоди, які передбачають збільшення податкових зобов’язань з ПДВ, що підлягають перерахуванню до бюджету, для перерахування таких зобов’язань до бюджету ДФС не пізніше наступного робочого дня подання таких уточнюючих розрахунків надсилає Державній казначейській службі України (далі – Казначейство) реєстр платників ПДВ, в якому зазначаються, зокрема суми ПДВ, що підлягають перерахуванню до бюджету.

  На підставі такого реєстру Казначейство перераховує суми ПДВ до бюджету.

  При цьому, п.25 Порядку №569 передбачено, що сплата податкових зобов’язань, визначених контролюючим органом відповідно до   підпунктів 54.3.1, 54.3.2, 54.3.5, 54.3.6 п.54.3 ст.54 ПКУ, та сплата передбачених ПКУ штрафних санкцій і пені здійснюються платником ПДВ з поточного рахунка до відповідного бюджету.

  У разі подання уточнюючих розрахунків до податкової звітності з ПДВ, які передбачають збільшення податкових зобов’язань з ПДВ, платники ПДВ повинні необхідну суму, що підлягає перерахуванню до бюджету, сплатити на електронний рахунок.

  При цьому, сума штрафних санкцій та пені у разі подання уточнюючого розрахунку до податкової декларації з ПДВ, податкові зобов’язання, визначені контролюючим органом відповідно до підпунктів 54.3.1, 54.3.2, 54.3.5, 54.3.6 п.54.3 ст.54 ПКУ, а також нарахована контролюючим органом штрафна санкція та пеня сплачуються до бюджету з поточного рахунка.

  Посилання

  ще новини…

  На Головну сторінку

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ