Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Допомога на дітей ФОП-«єдинників» І та ІІ груп: розпочато призначення

  Допомога на дітей ФОП-«єдинників» І та ІІ груп: розпочато призначення

  Допомога на дітей ФОП

  Допомога на дітей ФОП: 15 травня 2020 року Міністерство соціальної політики повідомило про початок призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

  До того ж, окремо в повідомленні вказано, що електронною послугою з надання допомоги на дітей вже скористалися понад 19 тисяч фізосіб-«єдинників».

  Звертаємо вашу увагу, що допомога на дітей надається тільки тим фізособам-«єдинникам». Які сплатили ЄВ за всі місяці 2019 року або за всі місяці 2019 року з дати початку реєстрації підприємницької діяльності.

  При цьому така допомога на дітей ФОП, надається лише одному з батьків (або опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно).

  До уваги! Ця допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня». Отримання інших видів допомоги не позбавляє ФОП права на цю допомогу.

  Для подання заяви та відповідних необхідних фотокопій документів потрібно заповнити спеціальну форму на порталі за допомогою електронного підпису.

   

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ