Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Податкові наслідки при здійсненні платником єдиного податку діяльності, не внесеної в Реєстр

  дфс

  Податкові наслідки при здійсненні платником єдиного податку діяльності, не внесеної в Реєстр

  Єдинник здійснив діяльність

  “Єдинник” здійснив діяльність не внесену до Реєстру: податківці нагадують, що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань містяться дані, зокрема, про види діяльності фізичних осіб-підприємців.

  Згідно з п. 299.1 ст. 299 ПКУ, реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

  До реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про платника єдиного податку, зокрема, види господарської діяльності (п.п. 8) п. 299.7 ст. 299 ПКУ).

  Тому, платник єдиного податку не має права здійснювати в межах підприємницької діяльності види діяльності, які не зазначені в його облікових даних.

  Відповідно, єдинник здійснив діяльність, не зазначену в реєстрі платників єдиного податку, зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів (загальна система оподаткування) з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому здійснювалися види діяльності (п.п. 7) п.п. 298.2.3 ст. 298 ПКУ).

  Якщо ж підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів такої діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими ПКУ для платників податку – фізичних осіб (п. 177.6 ст.177 ПКУ).

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ