Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Оновлений перелік організаційно-правових форм нерезидентів

  дфс

  Оновлений перелік організаційно-правових форм нерезидентів

  Перелік організаційно-правових форм

  Перелік організаційно-правових форм: податківці офісу великих платників розповідають, що Кабінет Міністрів України постановою від 24.12.2019р. №1100 вніс зміни до переліку організаційно-правових форм нерезидентів, які не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок), у тому числі податок з доходів, отриманих за межами держави реєстрації таких нерезидентів, та/або не є податковими резидентами держави, в якій вони зареєстровані як юридичні особи.

  Перелік затверджується відповідно до пп.”г” пп. 39.2.1.1 пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 ПКУ.

  Нагадуємо, що згідно із зазначеними положеннями ПКУ контрольованими операціями є господарські операції платника податків, що можуть впливати на об’єкт оподаткування податком на прибуток підприємств платника податків, зокрема, господарські операції, що здійснюються з нерезидентами, які не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок), у тому числі з доходів, отриманих за межами держави реєстрації таких нерезидентів, та/або не є податковими резидентами держави, в якій вони зареєстровані як юридичні особи. Перелік організаційно-правових форм таких нерезидентів в розрізі держав (територій) затверджується Кабміном.

  Якщо ж нерезидентом, організаційно-правова форма якого включена до переліку, у звітному році сплачувався податок на прибуток (корпоративний податок), господарські операції платника податків з ним за відсутності критеріїв, визначених пп.”а” – “в” пп. 39.2.1.1 пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 ПКУ, визнаються неконтрольованими.

  Зазнали змін, зокрема позиції по:

  «Австрійська Республіка» – додано організаційно-правову форму GmbH& Co.KG

  «Федеративна Республіка Німеччина» – додані організаційно-правові форми: GmbH& Co.KG; AG & Co.KG; UG & Co.KG; GmbH&Co. KGaA; AG &Co. KGaA; GmbH&Co. OHG

  «Республіка Польща» – додані організаційно-правові форми: Sp.zo.o.S.K.; Sp.zo.o.S.J.

   

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ