Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Єдиний рахунок для податків і ЄСВ Закон прийнято ❗️❗️❗️

  Єдиний рахунок для податків і ЄСВ Закон прийнято ❗️❗️❗️

  Єдиний рахунок для податків і ЄСВ: 13 квітня 2020 року Верховна Рада України на позачерговому засіданні повторно прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – законопроект № 1049) з пропозиціями Президента України.

  Цей закон вже був прийнятий 4 жовтня 2019 року. Однак 19 лютого 2020 року Президент ветував його. Причиною цьому була правка, яка мала на меті регулювати націнки для оптових і роздрібних структур, що здійснюють продаж цигарок.

  ВРУ повідомляється, що у прийнятому Законі враховані всі пропозиції Президента України, які стосуються внесення змін до Закону № 481/95-ВР та Закону про ЄСВ.

  А саме:

  • виключено із Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» пункт 2 роздiлу II «Прикiнцевi та перехідні положення» Закону щодо змін до ст. 18 Закону № 481/95-ВР, як такий, що не відповідає Конституції, Господарському кодексу України, Закону «Про ціни і ціноутворення»;
  • пункт 1 частини десятої статті 9, пункт 1 частини дванадцятої ст. 25 Закону про ЄСВ викладено з урахуванням внесених змін Законом  № 440-IX(набрав чинності 13 лютого 2020 року), за яких у наведених положеннях вживається термін «податковий орган» замість терміну «орган доходів і зборів».

  Єдиний рахунок для податків і ЄСВ остаточний текст закону відсутній.

  За законопроектом, закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Крім пункту 1 (в частині накладення арешту на кошти на єдиному рахунку, відкритому у порядку, визначеному ст. 351 ПКУ), пункту 2, пункту 3 (в частині коштів на єдиному рахунку, відкритому в порядку, визначеному ст. 351 ПКУ) розділу І цього Закону, які наберуть чинності з 1 січня 2021 року.

   

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ