Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  ЄСВ для ФОП з 1 вересня

  новини від Ед Рем

  ЄСВ для ФОП з 1 вересня

  ЄСВ для ФОП з 1 вересня базою нарахування ЄСВ для ФОП на загальній системі оподаткування єсума доходу (прибутку), що підлягає оподаткуванню ПДФО. Для ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп базою нарахування ЄСВ є сума, визначена такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску.

  При цьому сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внескуна місяць і встановлена урозмірі22% від мінімальної заробітної плати для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій).

  Відповідно до Закону України №294-IX від 14.11.2019р. та Закону України №822-IX від 25.08.2020р. розмір мінімальної заробітної плати та, відповідно, мінімального страхового внеску на квартал становить:

  І квартал

  ІІ квартал ІІІ квартал IV квартал
  3 117,18 3 117,18 3 178,12

  3 300,00

  Зверніть увагу: період, за який нараховують ЄСВ – календарний квартал. ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (окрім випадків звільнення від сплати ЄСВ).

  Нагадуємо: строки сплати дляФОП на єдиному податку, на загальній системі сплачують ЄСВдо 19числа місяця, що йде за звітним кварталом. А терміни подачі звітності – по 20 число наступного місяця.

   

  ПОДЗВОНИТИ НАМ