Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Карантині послаблення в оподаткуванні ПДВ, ВРУ прийняла закон ‼️‼️

  Карантині послаблення в оподаткуванні ПДВ, ВРУ прийняла закон ‼️‼️

  Карантині послаблення в оподаткуванні ПДВ

  Карантині послаблення в оподаткуванні ПДВ: Верховна Рада України прийняла Закон, який передбачає внесення змін до ПКУ для забезпечення соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусу (COVID-2019). А саме йдеться про Законопроект № 3275.

  В частині оподаткування ПДВ даний Закон передбачає:

  • розширення дії ПДВ пільги, передбаченої п. 71 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ, на операції з постачання товарів (в т.ч. ліків, медвиробів та/або медичного обладнання), необхідних для протидії коронавірусу, на митній території України. Раніше йшлося лише про ввезення на митну територію України. До того ж, з’явиться дописка про те, що компенсуючі ПДВ-зобов’язання згідно з п. 5і ст. 199 ПКУ у разі здійснення таких операцій не нараховуються. Причому такі норми будуть застосовувати до операцій, здійснених, починаючи з 17 березня 2020 року;
  • тимчасове (з 17 березня 2020 рокуі до кінця місяця, в якому завершується карантин) виключення із обрахунку загального обсягу операцій для реєстрації платником ПДВ операцій з постачання ліків, медвиробів та/або медичного обладнання згідно з п. 71 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ та надання благодійної допомоги згідно з п. 1.15 ПКУ. Щоправда, це стосується лише громадських об’єднань та благодійних організацій.

   

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ