Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Коригуємо податок на нерухоме майно під час карантину

  дфс

  Коригуємо податок на нерухоме майно під час карантину

  Коригуємо податок на нерухоме майно

  Коригуємо податок на нерухоме майно: податківці повідомляють, що на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Закон України від 17.03.2020р. №533-ІХ) та з метою підтримки платників податків, з 01.03.2020р. по 30.04.2020р. об’єкти нежитлової нерухомості, що знаходяться у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

  Платники податків, юридичні особи, з метою реалізації наданого законодавчого пом’якшення мають подати уточнюючу податкову декларацію. В якій відображають зміну податкового зобов’язання за відповідні місяці. Зменшення податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно (крім фізичних осіб) за березень-квітень поточного року здійснюватиметься виключно шляхом надання платниками податків уточнюючих податкових декларацій до податкової декларації за 2020 року.

  В уточнюючих податкових деклараціях платники податків мають право зменшити суму податкових зобов’язань за I і II квартали 2020 року (березень 2020 р. є третім місяцем кварталу, квітень 2020р. – першим місяцем другого кварталу) на суму, пропорційну одному місяцю кварталу.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ