Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Печатка на кожному аркуші касової книги – так чи ні?

Печатка на кожному аркуші касової книги – так чи ні?

касова книга

Касова книга – документ встановленої форми, що застосовується для здійснення первинного обліку готівки у касі.Кожне підприємство (юридична особа), що має касу, веде одну касову книгу для обліку операцій з готівкою в національній валюті (без урахування кас відокремлених підрозділів). Але чи мають бути аркуші касової книги пронумеровані, чи потрібен штамп на кожній сторінці, підписи бухгалтера та керівника?

Відповідно до змін, внесених постановою Правління НБУ від 12.02.2019р. №37 до абзацу 5 п.39 Постанови НБУ «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» від 29.12.2017р. №148, починаючи з 15.02.2019р. Касова книга аркуші якої нумеруються та прошнуровуються, опечатуються відбитком печатки, за наявності її на підприємстві. Кількість аркушів у касовій книзі засвідчуються підписами керівника і головного бухгалтера підприємства.

Тому, із врахуванням вищенаведеного неможливо зрозуміти потрібно опечатувати кожен аркуш касової книги, чи вже прошнуровані аркуші потрібно опечатати відбитком печатки.

Відповідно до правил українського правопису кома вживається між однорідними членами речення. Однорідні члени речення – це такі члени речення, що виконують одну синтаксичну роль, відносяться до одного й того самого члена речення і поєднуються між собою сурядним зв’язком. Однорідні члени речення відповідають на одне і те ж саме питання, вимовляються з перелічувальною інтонацією. На письмі ставляться коми, є одним членом речення.

У даному реченні слова: «нумеруються та прошнуровуються, опечатуються» є однорідними присудками, які відносяться до підмета: «аркуші».

Отже, звідси висновок: кожен аркуш повинен бути пропечатаний відбитком печатки.

ще новини….

Замовити аудиторьскі послуги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОДЗВОНИТИ НАМ