Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Повернення основних засобів засновнику – чи нараховується ПДВ?

дфс

Повернення основних засобів засновнику – чи нараховується ПДВ?

повернення основних засобів

Повернення основних засобів: Державна фіскальна служба Дніпропетровської області нагадує, що нормами п.п.«а» п.185.1 ст.185 ПКУ визначено, що об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників ПДВ з постачання товарів. Місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 ПКУ.

Отож, постачання товарів – будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник. Зокрема обмін такого товару (згідно п.п.14.1.191 п.14.1 ст.14 р.І ПКУ).

Відповідно, повернення основних засобів, попередньо внесених до статутного фонду юридичної особи іншими юридичними або фізичними особами. У разі їх виходу з числа засновників або учасників такої юридичної особи. Це підпадає під визначення об’єкта оподаткування ПДВ та має оподатковуватись на загальних підставах за основною ставкою, а саме – 20%.

Посилання

ще новини…

Замовити аудиторьскі послуги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *