Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  50% втраченого заробітку буде компенсовано у зв’язку із COVID-19

  50% втраченого заробітку буде компенсовано у зв’язку із COVID-19

  50% втраченого заробітку

  50% втраченого заробітку буде компенсовано: Фондом соцстраху повідомляється, що перелік причин тимчасової непрацездатності, за якими він фінансує допомогу, доповнено ізоляцією від COVID-19.

  Якщо заклади охорони здоров’я видаватимуть лікарняні листки за такою причиною, то Фонд соцстраху компенсує 50% втраченого заробітку незалежно від тривалості страхового стажу, починаючи з шостого дня непрацездатності (перші 5 днів фінансує роботодавець).

  Право на допомогу від Фонду соцстраху в такому випадку мають застраховані особи за період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я. А також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби.

  МОЗ спільно із Фондом соцстраху провели селекторну нараду з департаментами (управліннями) охорони здоров’я обласних (міських) держадміністрацій щодо оформлення таких документів.

  Щоб отримати допомогу на підставі отриманого від працівника лікарняного листка із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11». Роботодавець оформлює заяву-розрахунок, у якій вказує причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19.

  Звертаємо вашу увагу, що правила видачі лікарняних змінили у зв’язку із карантином, а медикам виплачуватимуть лікарняні у розмірі 100% середнього заробітку.

   

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ