Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Лікарняні правила видачі змінено у зв’язку з карантином ❗️❗️❗️

  Лікарняні правила видачі змінено у зв’язку з карантином ❗️❗️❗️

  Лікарняні

  Лікарняні: МОЗ відповідно до наказу «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян» від 27.04.2020р. №963. Зробив можливим на період проведення заходів, спрямованих на протидію коронавірусної хвороби (COVID-19) відкривати листки непрацездатності лікарями первинної ланки на підставі звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв’язку або інтернет-телефонії з обов’язковим відповідним записом у медичній карті амбулаторного хворого.

  На період тимчасового відсторонення від роботи осіб, робота яких пов’язана з обслуговуванням населення. Які були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями. При неможливості їх тимчасового переведення за згодою на іншу роботу, не пов’язану з ризиком поширення інфекційних хвороб. Листок непрацездатності видаватиметься лікарем-інфекціоністом або лікуючим лікарем на підставі результатів досліджень лабораторних центрів МОЗ.

  Лікарняні: на період перебування застрахованої особи в самоізоляції, обсервації, в тимчасових закладах охорони здоров’я (спеціалізованих шпиталях), у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з карантином. Крім хворих осіб, листок непрацездатності видаватиме лікуючий лікар на строк, визначений законодавством та галузевими стандартами у сфері охорони здоров’я.

   

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ