Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Кредит отримано на розрахунковий рахунок ФОП: що з доходом ⍰⍰⍰

  Кредит отримано на розрахунковий рахунок ФОП: що з доходом ⍰⍰⍰

  Кредит отриман на розрахунковий рахунок ФОП, ДПС інформує: Що фінансовий кредит – це кошти, що надаються банком-резидентом або нерезидентом, що кваліфікується як банківська установа згідно із законодавством країни перебування нерезидента, або резидентами і нерезидентами, які мають згідно з відповідним законодавством статус небанківських фінансових установ, а також іноземною державою або його офіційними агентствами, міжнародними фінансовими організаціями та іншими кредиторами – нерезидентами юридичній чи фізичній особі на визначений строк для цільового використання та під процент.

  Норми визначені п.п.14.1.258 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

  Пунктом 177.1 ст. 177 ПКУ встановлено, що оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) підлягають доходи фізичних осіб – підприємців (ФОП), які отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності.

  Враховуючи те, що кредит отриман на розрахунковий рахунок ФОП відповідно до умов договору підлягає обов’язковому поверненню у визначені строки. То протягом дії договору кредиту сума кредиту не включається до складу доходу суб’єкта господарювання.

  При цьому слід зазначити, якщо сума кредиту не повертається у визначений у договорі термін, то вона включається до складу доходів ФОП. Та підлягає оподаткованню на загальних підставах.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ