Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Подаємо квартальну декларацію: інструкція для ФОП-новачків.

  дфс

  Подаємо квартальну декларацію: інструкція для ФОП-новачків.

  Квартальна декларація ФОП

  Квартальна декларація ФОП: Фіскальна служба Сумської області повідомляє, що ФОП-и, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку. Або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування. Подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Відповідно до п.п.177.5.2  п.177.5  ст.177 ПКУ, вперше зареєстровані підприємці. В податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи станом на дату державної реєстрації підприємцем.

  У пп.49.18.2 п.49.18  ст.49 ПКУ зазначається, податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у т.ч. в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків). Протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного  кварталу (півріччя).

  Отож, ФОП, яка протягом I, II або III кварталів звітного року перейшла із спрощеної системи оподаткування на загальну системи оподаткування або здійснила процедуру державної реєстрації як суб’єкта господарювання та обрала загальну систему оподаткування, подає до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного кварталу, в якому відбувся перехід на загальну систему оподаткування за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу та річну податкову декларацію за результатами календарного року.

  До того ж, якщо ФОП у IV кварталі звітного року перейшла із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування або здійснила процедуру державної реєстрації як суб’єкта господарювання та обрала загальну систему оподаткування, то, відповідно, вона подає до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси податкову декларацію за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу, яка прирівнюється до річної податкової декларації.

  Посилання

  ще новини…

  Замовити аудит для ФОП

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ