Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Матеріальне забезпечення по е-лікарняним, як оформити заяву ⍰⍰⍰

  Матеріальне забезпечення по е-лікарняним, як оформити заяву ⍰⍰⍰

  Матеріальне забезпечення по е-лікарняним: що продовжуватимуть надходити до роботодавців на звичайних бланках. Необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку. Яка затверджена Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12.

  Матеріальне забезпечення по е-лікарняним необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку. Яка затверджена Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12, з урахуванням наступного:

  1. У е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер.

  *Єдиний реєстраційний номер листка непрацездатності – унікальний номер. Номер формується та присвоюється автоматично за допомогою програмних засобів ведення Реєстру. Складається з цифр, що утворюють числа натурального ряду, шляхом додавання одиниці до останнього наявного номера, та за яким може бути ідентифіковано випадок тимчасової непрацездатності та всі пов’язані з ним документи в реєстрі.

  1. У е-лікарняному оновились причини непрацездатності.

  *Причина непрацездатності – відомості щодо страхового випадку, настання якого зумовило тимчасову непрацездатність, які містяться в записі про тимчасову непрацездатність.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ