Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Нещасний випадок на виробництві, як відобразити в МВТН ⍰⍰⍰

  Нещасний випадок на виробництві, як відобразити в МВТН ⍰⍰⍰

  Нещасний випадок на виробництві: яким чином в МВТН відображається тимчасова непрацездатність, пов’язана з нещасним випадком?

  Алгоритм:

  1. Лікар, формуючи МВТН (медичний висновок про тимчасову непрацездатність), може поставити відмітку, що НВ, професійне захворювання сталися на виробництві тільки, якщо володіє цією інформацією. Разом з тим, відповідно до постанови КМУ від 17.04.2019 № 377 лікар направляє екстрене повідомлення про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві (у разі можливості з висновком про ступінь тяжкості травм):
  • підприємству (установі, організації), де працює потерпілий, або на якому він виконував роботу;
  • територіальному органові Держпраці за місцем настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння);
  • робочому органові виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за місцем настання нещасного випадку.
  1. Якщо у лікаря такої інформації немає, він не встановлює таку відмітку та не вчиняє інших дій щодо ініціації розслідування випадку.
  2. Електронний листок непрацездатності автоматично формується за категорією «Тимчасова непрацездатність внаслідок захворювання або травми, не пов’язані з нещасним випадком на виробництві».
  3. Якщо цей випадок стався внаслідок професійної діяльності працівника, розпочинається процедура розслідування відповідно до постанови КМУ від 17.04.2019 №. 337, за участі представників Фонду соціального страхування України та територіального органу Держпраці (спецрозслідування).
  4. Після завершення розслідування приймається рішення щодо остаточної причини непрацездатності відповідно до актів розслідування «Нещасний випадок на виробництві» або «Професійне захворювання» відповідно.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ