Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  МНМА: чи потрібно відображати у формі 20-ОПП?

  новини від Ед Рем

  МНМА: чи потрібно відображати у формі 20-ОПП?

  МНМА: ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що пунктом 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №. 2755-VI із змінами та доповненнями встановлено, що платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за місцезнаходженням (місцем проживання) (основне місце обліку) та за місцем розташування (реєстрації) підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування (неосновне місце обліку), а також повідомляти про всі об’єкти оподаткування контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з Порядком обліку платників податків, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №. 1588 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 1588).

  Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням (далі – об’єкти оподаткування), є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів.

  Відповідно до п. 8.4 розд. VIIІ Порядку №. 1588 у повідомленні про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №. 20-ОПП (далі – повідомлення за ф. №. 20-ОПП) надається інформація про всі об’єкти оподаткування, що є власними, орендованими або переданими в оренду.

  Під час надання повідомлень за ф. № 20-ОПП застосовується принцип укрупнення інформації, яка надається про об’єкт оподаткування.

  Принцип укрупнення інформації передбачає групування об’єктів оподаткування за ознакою їх однотипності.

  Отже, у разі, якщо МНМА, якими володіє/користується суб’єкт господарювання, призначені для ведення господарської діяльності та фізично розміщені у приміщеннях платника податків (офіси, склади, гаражі, магазини, місця зберігання тощо), про які повідомлено контролюючі органи як про об’єкт оподаткування, то керуючись принципом укрупнення інформації надавати окремо відомості про них не потрібно.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ