Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Видача готівкових коштів під звіт, які строки?

    новини від Ед Рем

    Видача готівкових коштів під звіт, які строки?

    Видача готівкових коштів: ДПС інформує щодо термінів видачі готівкових коштів під звіт.

    Відповідно до п. 19 розд. ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29.12.2017 № 148, готівка під звіт або на відрядження видається суб’єктами господарювання підзвітним особам відповідно до законодавства України.

    Готівка видається під звіт:
    •  на закупівлю сільськогосподарської продукції та заготівлю вторинної сировини на строк не більше 10 робочих днів;
    • на закупівлю брухту чорних металів і брухту кольорових металів – на строк не більше 30 робочих днів від дня видачі готівки під звіт;
    • на всі інші виробничі (господарські) потреби – на строк не більше двох робочих днів, уключаючи день отримання готівки під звіт.

    Підзвітна особа має право продовжити строк використання виданих під звіт коштів. Якщо готівка одночасно видана як на відрядження, так і для вирішення в цьому відрядженні виробничих (господарських) питань (у тому числі для закупівлі сільськогосподарської продукції в населення та заготівлі вторинної сировини, у тому числі брухту чорних металів і брухту кольорових металів). Строк використання такої готівки продовжується до завершення строку відрядження.

    Видача готівкових коштів: видача підзвітній особі готівки під звіт проводиться за умови звітування нею у встановленому порядку за раніше отримані під звіт суми.

    Посилання

    ще новини…..

    Замовити аудит підприємства

    ПОДЗВОНИТИ НАМ