Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Задекларували, але не перерахували суму ПДВ яка відповідальність?

  дфс

  Задекларували, але не перерахували суму ПДВ яка відповідальність?

  не перерахований ПДВ

  Не перерахований ПДВ: ДФС звертає увагу платників ПДВ, що з метою уникнення боргу з ПДВ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання. Зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів. Які настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, окрім випадків, встановлених ПКУ (п.57.1. ст.57 ПКУ).

  Не перерахований ПДВ так, відповідно до п.126.1 ст.126 ПКУ у разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання. Такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

  • при затримці до 30 календарних днів включно. Наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання. У розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу.
  • при затримці більше 30 календарних днів. Наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання. У розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

  До того ж, після закінчення встановлених ПКУ строків погашення узгодженого грошового зобов’язання, на суму податкового боргу нараховується пеня (п.п.129.1.3 п.129.1 ст.129 ПКУ).

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

   

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ