Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  З 1 липня діють нові правила видачі кредитів

  З 1 липня діють нові правила видачі кредитів

  нові правила видачі кредитів

  Нові правила видачі кредитів: під час розрахунку розміру кредитного ризику Національний банк України впроваджує. Порядок урахування банками інформації з Кредитного реєстру НБУ (далі – Кредитний реєстр).

  Відтепер, згідно з новими вимогами, банк повинен буде класифікувати за найгіршим класом боржника-фізичну особу, щодо якої в Кредитному реєстрі є інформація про дефолт цього боржника в інших банках.

  Також банк повинен понижувати клас боржника – юридичної особи, у тому числі до найгіршого. Якщо в Кредитному реєстрі є інформація про дефолт або високу ймовірність дефолту цього боржника в інших банках.

  Завдяки врахуванню стану виконання боржником своїх зобов’язань в інших банківських установах. Внесені зміни підвищать якість оцінки банками кредитного ризику, використовуючи при цьому інформацію з Кредитного реєстру.

  Ці зміни до Положення №351 від 30.06.2016 року «Про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями» внесені унесені постановою Правління НБУ № 70 від 16 травня 2019 року «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України», вонанабуває чинності з 21 травня 2019 року.

  Нові правила видачі кредитів: вимоги будуть застосовуватись у тестовому режимі з 1 липня 2019 року та стануть обов’язковими для виконання з 1 грудня 2019 року. Поступове впровадження зазначених вимог до оцінки кредитного ризику дозволить банкам доопрацювати внутрішні положення та налаштувати IT-системи.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ