Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Новини законодавства

  Новини законодавства

  В черговий раз, під Новий рік, маємо зміни до Податкового кодексу України.  30 грудня 2017 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році» від 07.12.2017р №2245-VIII. В цей же день Закон був опублікований.

  Головні зміни з 01.08.2018р:

  – змінено процедуру зупинення податкових накладних/розрахунків. З 01.01.2018 р. до прийняття відповідного рішення Уряду зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків не провадиться

  -змінено критерії належності платника податків до категорії великих платників податків. Збільшено:

  • показник сплати платежів до державного бюджету за платежами, які контролюються ДФС, з 20 млн грн до еквіваленту 1 млн євро, в яких сума податків, зборів, платежів, крім митних платежів, перевищує еквівалент 500 тис. євро;
  • критерій обсягу доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали з 1 млрд грн до еквіваленту 50 млн євро.

  -до 1 січня 2020 року запроваджено ввезення промислового обладнання  з розстроченням сплати ПДВ на 24 місяця.

   звільнено від оподаткування вартість путівок, що не перевищує 5 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року, які надаються роботодавцем  один раз на календарний рік працівникам та/або членам їх сімей першого ступеня споріднення.

  – уточнені норми щодо ТЦО.

  ДФС зобов’язано до 15 липня поточного року на своєму веб-сайті оприлюднювати зведену інформацію про розмір та дату встановлення місцевих податків на відповідних територіях/

  при продажу нерухомого майна створено Єдину базу даних звітів про оцінку нерухомого майна.

  якщо податковий орган у визначений ПКУ строк не направив фізичній особі повідомлення-рішення на сплату податку на нерухоме майно та/або земельного податку, така фізична особа звільняється від відповідальності за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання.

  – запроваджено облік великих платників податків за неосновним місцем обліку у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків або його територіальних підрозділах щодо наявних в межах населеного пункту за місцезнаходженням контролюючого органу, що здійснює супроводження великих платників податків, або його територіальних підрозділів, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність такого великого платника податків.

  запроваджена норма щодо  відшкодування шкоди за рахунок коштів державного бюджету завданої платнику податків незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю посадової або службової особи контролюючого органу та відповідальність такої посадової або службової особи в порядку регресу перед державою.

  при визначенні бази оподаткування земельним податком та єдиним податком для платників четвертої групи коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки за 2018 рік дорівнює 1.

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ