Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Актуальна новина! Працедавець влаштовує новорічний корпоратив: що з податковими наслідками для працівників?

    дфс

    Актуальна новина! Працедавець влаштовує новорічний корпоратив: що з податковими наслідками для працівників?

    додаткове благо

    Додаткове благо у вигляді новорічного корпоративу: ДФС розповідає, що відповідно до пп.«є» пп. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 ПКУ дохід з джерелом їх походження з України – це будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, у тому числі, але не виключно, доходи у вигляді заробітної плати, інших виплат та винагород, виплачених відповідно до умов трудового та цивільно-правового договору.

    Згідно із пп. 14.1.47 п.14.1 ст. 14 ПКУ додаткові блага – це кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов’язаний з виконанням обов’язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами (угодами), укладеними з таким платником податку (крім випадків, прямо передбачених нормами розділу IV ПКУ).

    До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо. Зокрема, у вигляді вартості майна та харчування, безоплатно отриманого платником податку. Крім випадків, визначених ПКУ для оподаткування прибутку підприємств (відповідно до пп.«а» пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 ПКУ).

    Однак оподаткування доходів фізичних осіб, у тому числі одержаних у вигляді додаткового блага, виходячи з положень ПКУ, розглядається лише у разі їх одержання безпосередньо конкретним платником податку.

    Отже, вартість святкового вечора (банкету, корпоративу), який проводиться працедавцем для своїх працівників, не включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу цих працівників.

    Посилання

    ще новини…..

    Замовити аудит підприємства

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ