Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Готуємось до новорічних свят та платимо податки вчасно

  дфс

  Готуємось до новорічних свят та платимо податки вчасно

  податки та новорочні свята

  Податки та новорочні свята: ДФС зауважує, що граничний строк для сплати податків не переноситься, їх слід сплачувати на передодні.

  Розповідається, що строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з моменту виникнення податкового обов’язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Відповідно до п. 31.1 ст. 31 ПКУ, податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк, вважається не своєчасно сплаченим.

  Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ (п. 57.1 ст. 57 ПКУ).

  Згідно з пп. 31.3 ст. 31 ПКУстрок сплати податку та збору встановлюється відповідно до податкового законодавства для кожного податку окремо.

  Підпунктом 49.20 ст. 49 ПКУ встановлено, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

  До того ж, окремо норми щодо перенесення граничного терміну сплати податкового зобов’язання не передбачено.

  Враховуючи вищезазначене, можемо сказати, що граничні терміни сплати податків і зборів (крім єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) не переносяться. Якщо останній день строку їх сплати припадає на вихідний або святковий день –  податкові зобов’язання необхідно сплатити напередодні встановленого граничного терміну.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ