Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Оновлена форма для подання звітності з ПДВ

  дфс

  Оновлена форма для подання звітності з ПДВ

  звітность з ПДВ

  Звітность з ПДВ оновлена форма: ДПС повідомляє, що з 1 січня 2020 року набрав чинності наказ Мінфіну від 20.11.2019р. №488 «Про внесення змін до форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість та визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної податкової адміністрації України від 29 березня 2011 року №167».

  Якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності(згідно з п. 46.6 ст. 46 ПКУ).

  До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період. Що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

  Також  відповідно до п. 50.1 ст. 50 ПКУ якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею). Він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

  Тому, подання податкової звітності за формою, яка враховує зміни, внесені Наказом №488, вперше здійснюється за звітний період січень 2020 року, (граничний термін подання 20.02.2020р.), І квартал 2020 року (граничний термін подання 12.05.2020р.).

  Уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, зі змінами, внесеними Наказом №488, подається починаючи з 1 січня 2020 року.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ