Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Перетворення платника ПДВ, коли подати заяву ⍰⍰⍰

  Перетворення платника ПДВ, коли подати заяву ⍰⍰⍰

  Перетворення платника ПДВ

  Перетворення платника ПДВ: Законом України від 16.01.2020 р. № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків. Усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», передбачені зміни щодо перереєстрації платника ПДВ.

  Так, у разі перетворення юридичної особи – платника ПДВ або зміни даних про платника ПДВ. Які стосуються податкового номера та/або найменування (прізвища, імені та по батькові) платника і не пов’язані з ліквідацією або реорганізацією платника податку, а також встановлення розбіжностей чи помилок у записах реєстру платників податку проводиться перереєстрація платника ПДВ.

  Для перереєстрації платник ПДВ подає відповідно до п. 183.7 ПКУ заяву протягом 10 робочих днів. Що настають за днем, коли змінилися дані про платника податку або виникли інші підстави для перереєстрації.

  Якщо особа, утворена шляхом перетворення, не подала у встановлений строк заяви для перереєстрації, її реєстрація платником податку анулюється відповідно до ст. 184 ПКУ (п. 183.15 ст. 183 ПКУ).

  Отже, перереєстрація платника ПДВ, яка здійснюється у зв’язку з перетворенням, проводиться на підставі заяви, яка подається протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника податку або виникли інші підстави для перереєстрації.

  Якщо такий платник не подав заяву в установлений строк, його реєстрація платником ПДВ буде анульована.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ