Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Що робити ФОП у разі перевищення обсягу доходу?

    Що робити ФОП у разі перевищення обсягу доходу?

    перевищення обсягу доходу

    Перевищення обсягу доходу: податківці інформують, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку третьої групи. Які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників (5 млн грн) зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом.

    При цьому, такі платники зобов’язані подати заяву не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу. До суми перевищення – застосувати ставку єдиногоподатку у розмірі 15 відсотків.

    Зазначений порядок визначено пунктом 293.8 ст. 293 Податкового кодексу Українивід 02 грудня 2010 року № 2755-VI.

    Джерело

    ще новини….

     

    ПОДЗВОНИТИ НАМ