Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Підробку видано за бренд! Як організація отримала 2 млн. грн за неіснуючий спортивний одяг?!

  дфс

  Підробку видано за бренд! Як організація отримала 2 млн. грн за неіснуючий спортивний одяг?!

  підробка бренду

  Підробка бренду! Працівниками Офісу великих платників податків під час виїзної перевірки підприємства-постачальника спортивного одягу відомого бренду. Було встановлено у ланцюзі постачання факт підміни товару підприємством-покупцем.

  Отож суть справи:

  підприємство-покупець, «придбав» одяг у відомого магазину спортивного бренду на 2 млн. грн. При цьому ні місць для зберігання, ні продавців для його реалізації не мав. Та й вантажівка з брендовим товаром, як з’ясувалося, до нього так і не дісталася.

  Так, під час перевірки підприємства. Для з’ясування всіх обставин справи, фахівці Офісу надіслали запити до Державних реєстрів нерухомого  майна. Для підтвердження можливості підприємством-покупцем зберігати таку кількість товару на складах. Відповідь отримали про відсутність як офісного, так і складського приміщень у цього підприємства.

  Управління патрульної поліції однієї з областей України повідомило. Що транспортний засіб підприємства-постачальника, з номерним знаком вказаним у товарно-транспортній  накладній. До місця поставки товару у зазначений період також не приїжджав.

  А під час дослідження наданих підприємством документів з’ясувалося, що товар у різних містах України відпускала одна і та ж людина, що фізично здійснити неможливо.

  Так, за проведеним аналізом, фахівцями Офісу великих платників встановлено відсутність виробничо-складських приміщень у підприємця-покупця, матеріально-технічної бази, наявності трудових ресурсів, основних фондів та іншого майна, необхідного для здійснення господарської операції у обсягах, зазначених у документах наданих до перевірки.

  Підробка бренду! З огляду на це, за наявних документів підтвердити відвантаження підприємством-постачальником спортивного одягу на суму понад 2 млн. грн на підприємство-замовника неможливо. Тобто, товари від підприємства-постачальника не могли бути отримані.

  За результатами проведених фахівцями Офісу контрольно-перевірочних заходів, магазину донараховано понад півмільйона гривень податків.

  Посилання

  ще новини…

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ