Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Підтвердження фактичного місця проживання в районі бойових дій⍰⍰

    консультує Ед Рем

    Підтвердження фактичного місця проживання в районі бойових дій⍰⍰

    Підтвердження фактичного місця проживання: досить поширеними є ситуації, коли особи проживають за місцем, яке відрізняється від того, що зазначене у паспорті. Яким чином в такому випадку підтвердити факт місця проживання в районі бойових дій?

    Відповідно до абз.в) пп. 165.1.54 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №. 2755-VI (далі – ПКУ), до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума (вартість) благодійної допомоги наданої на користь фізичних осіб, які мешкають (мешкали) на території населених пунктів, де проводяться (проводилися) бойові дії, та/або які вимушено покинули місце проживання у зв’язку з проведенням бойових дій у таких населених пунктах.

    Відповідно до пп.2 п.1 ст.2 Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» від 05.11.2021р. №1871-IX (далі – ЗУ №1871-ІХ), витяг з реєстру територіальної громади – документ у паперовій або електронній формі, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу.

    Реєстрація місця проживання (перебування) особи – внесення за заявою про реєстрацію місця проживання (перебування), поданою особою в паперовій формі, до реєстру територіальної громади інформації про місце проживання (перебування) особи. (пп. 12 п. 1 ст. 2 ЗУ №. 1871-ІХ)

    Громадянин України, який проживає на території України, а також іноземець чи особа без громадянства, який на законних підставах постійно або тимчасово проживає на території України, зобов’язані протягом 30 календарних днів після прибуття до нового місця проживання (перебування) задекларувати або зареєструвати його (ч. 1 ст. 5 ЗУ №. 1871-IX).

    Підтвердження фактичного місця проживання: якщо особа, проживає за місцем, яке відрізняється від того, що зазначене у паспорті. Вона повинна зареєструватись за місцем фактичного проживання в органах реєстрації. Іншими словами, не у всіх випадках відомості у паспорті мають значення для підтвердження факту місця проживання у конкретному населеному пункті.

    ще статті …..

    Замовити аудит підприємства

    ПОДЗВОНИТИ НАМ