Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Плата за землю: ТОП помилок при заповненні декларації

  новини від Ед Рем

  Плата за землю: ТОП помилок при заповненні декларації

  Плата за землю

  Плата за землю: фахівцями Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками під час здійснення супроводження платників податків та проведення камеральних перевірок виявлено ряд порушень допущених платниками податків при подачі податкової декларації з плати за землю.

  Плата за землю: ТОП помилок при заповненні декларації:

  • не зазначено або зазначено код категорії земельної ділянки (який не відповідає затвердженій Класифікації видів цільового призначення земель від 23.07.2010 №548, що впливає на визначення коду Пільги та достовірність застосування Пільги взагалі).
  • у колонці «код пільги» не зазначено, або не вірно зазначено код Пільги (який не  відповідає Довідникам податкових пільг №101/1 та 101/2, затвердженого листами ДПС);
  • не вірно вказаний розмір, сума Пільг та річна сума земельного податку (до сплати);
  • не вірно зазначено/не зазначено кадастровий номер земельної ділянки;
  • площа земельної ділянки зазначена як в гектарах, так і в квадратних метрах, що суперечить вимогам пп.14.1.130  п.14.1. ст. 14 Податкового кодексу України;
  • застосування платниками Пільги без зазначення в декларації категорії цільового призначення земельної ділянки. Що ставить під сумнів застосування Пільг або ж зазначено категорію земельної ділянки яка не відповідає коду Пільги.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ