Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Розрахунок 4ДФ можна виправити через уточнення

  новини від Ед Рем

  Розрахунок 4ДФ можна виправити через уточнення

  Розрахунок 4ДФ: Форма та порядок подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року №4.

  Поданим і прийнятим до граничного строку подання вважається Розрахунок, який прийнятий контролюючим органом та пройшов всі контролі, у тому числі під час завантаження до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб, залишається чинним під час прийняття контролюючим органом наступного Розрахунку за такий звітний (податковий) період (пункт 2 розділу V Порядку №4).

  Типові помилки, які допущено платниками, зокрема, в Розрахунку, що містить у своєму складі лише додатки 4ДФ та не містить додатки щодо відомостей про суми нарахованого єдиного внеску по застрахованим особам і подається, на думку платників, за відокремлений підрозділ не заповнено рядок 033, що дає можливість ідентифікувати цей Розрахунок як такий, що поданий за головне підприємство.

  Вказані Розрахунки є прийнятими до контролюючого органу. Дані з яких завантажено до реєстру застрахованих осіб Державного реєстр загальнообов’язкового державного соціального страхування, про що платників повідомлено квитанцією №. 2.

  Порядок проведення коригувань у Розрахунку регламентовано розділом V Порядку №4.

  Згідно з приписами пункту 5 розділу V Порядку №. 4, при необхідності проведення коригувань Розрахунку, зокрема, з типом «Звітний». Після закінчення строку подання такого розрахунку платник подає Розрахунок з типом «Уточнюючий».

  Враховуючи викладене, платники з метою виправлення допущених помилок можуть подати Розрахунок з типом «Уточнюючий» з дотриманням вимог розділу V Порядку №4.

  Про це йдеться у листі ДПС України від 22.06.2021 №14197/7/99-00-04-03-01-07.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ