Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Подання уточнюючого розрахунку з ПДВ: сплата штрафу та пені

  Подання уточнюючого розрахунку з ПДВ: сплата штрафу та пені

  Подання уточнюючого розрахунку

  Подання уточнюючого розрахунку: ДПС звертає увагу платників податків, що у разі подання уточнюючого розрахунку з ПДВ на збільшення суми податкових зобов’язань, сума самостійно нарахованих штрафних санкцій, зазначена у рядку 18.1, та сума автоматично розрахованої пені в інтегрованій картці платника (у разі наявності) сплачуються виключно на бюджетний рахунок з податку на додану вартість.

  Реквізити бюджетного рахунку з податку на додану вартість можливо переглянути в Електронному кабінеті. Вхід до електронного сервісу здійснюється за посиланням, а також через офіційний вебпортал ДПС.

  Щоб дізнатися реквізити бюджетного рахунку з податку на додану вартість. Потрібно зайти в меню «Стан розрахунків з бюджетом». Вибрати «Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)».

  Звертаємо увагу, що задекларована сума збільшення податкових зобов’язань з ПДВ у графі 6 рядка 18 уточнюючого розрахунку з ПДВ. Сплачується виключно на електронний рахунок з ПДВ.

  Щоб переглянути реквізити електронного рахунку з ПДВ в Електронному кабінеті потрібно зайти в режим «Система електронного адміністрування ПДВ» → «Реєстр транзакцій» → «Номер ПДВ-рахунку».

  Зауважимо, що для упередження виникнення податкового боргу з ПДВ та нарахування штрафних санкцій, платникам необхідно систематично проводити звірку залишку коштів на бюджетному та електронному рахунках з ПДВ скориставшися сервісами в Електронному кабінеті.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ