Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Податкові накладні та РК реєструємо за новою формою з 1 березня

  Податкові накладні та РК реєструємо за новою формою з 1 березня

  Податкові накладні: в ДПС зазначили, що у зв’язку з опублікуванням 2 лютого 2021 року («Офіційний вісник України» №8) наказу № 734 « Про внесення змiн до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України». Починаючи з 1 березня 2021 року (з 01 числа місяця, що настає за місяцем офіційного опублікування). Податкові накладні та розрахунки коригування складаються виключно за формами. Які затверджені наказом Міністерства фінансів України вiд 31.12.2015 № 1307 з урахуванням змiн, внесених наказом № 734.

  Зокрема

  податкову накладну та розрахунок коригування доповнено новим реквізитом «код». В якому зазначається ознака джерела податкового номера відповідно до реєстру, якому належить податковий номер особи:

  1. Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);
  2. Державний реєстр фізичних осіб – платників податків (ДРФО);
  3. реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючими органами (для платників податків, які не включені до ЄДРПОУ);
  4. серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються вiд прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган i мають відмітку у паспорті).

  При цьому рядок «код» у ПН та/або PK заповнюється виключно в разі заповнення рядка «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» ПН та/або РК.

  Так само починаючи з 01.03.2021.

  В ЄРПН можуть бути зареєстровані виключно ПН та/або РК, складені за новими формами. А ПH та/або РК, складені за старими формами, які були чинними до 01.03.2021, до реєстрації в ЄРПН не прийматимуться.

  Якщо після 01.03.2021 виникнуть підстави для складання PK до ПН, складеної за формою, чинною до 01.03.2021, та зареєстрованої в ЄРПН до вказаної дати, тo такий PK необхідно скласти за новою формою (у редакції наказу №734). При цьому в рядку «код» такого PK має бути проставлено код ознаки «1», «2», «3» або «4» залежно вiд ознаки джерела податкового номера відповідно дo реєстру, якому належить податковий номер особи (постачальника/отримувача).

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ