Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    При відображенні податкових зобов’язань в декларації помилково складені та зареєстровані ПН? Що з ПДВ?

    дфс

    При відображенні податкових зобов’язань в декларації помилково складені та зареєстровані ПН? Що з ПДВ?

    помилки в декларації

    Помилки в декларації: Офіс великих платників податків фіскальної служби України розповідає, що у випадку помилкового складання ПН на операцію з постачання товарів/послуг (складання двох ПН на одну операцію з постачання товарів/послуг) та реєстрації їх в ЄРПН, платник податку, з метою виправлення допущеної помилки, має право згідно з п.192.1 ст.192 ПКУ від 02.12.2010р. №2755-VІ скласти розрахунок коригування до помилкової (другої) ПН. Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем (отримувачем) товарів/послуг, з дотриманням визначених термінів реєстрації.

    Згідно із п.44.1 ст.44 ПКУ, для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів.

    Також платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим п.44.1 ст.44 ПКУ.

    Порядок заповнення і подання податкової звітності з ПДВ затверджено наказом Мінфіну від 28.01.2016р. №21.

    Відповідно, до податкової декларації з ПДВ вносяться дані податкового обліку платника окремо за кожний звітний (податковий) період без наростаючого підсумку (абзац другий п.1 розд.ІІІ Порядку).

    Дані, наведені в податковій звітності, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника (абзац перший п.6 розд.ІІІ Порядку).

    Помилки в декларації: отож, в декларації платником податку зазначаються дані, вказані в складеній на підставі первинних документів ПН. Тому, обсяги постачання товарів/послуг та сума ПДВ, вказані в помилковій (другій) ПН і РК до неї, не підлягають відображенню в декларації.

    Посилання

    ще новини…

    Замовити аудит підприємства

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ