Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    До уваги платників ПДВ! Коли проводиться реєстрація?

    дфс

    До уваги платників ПДВ! Коли проводиться реєстрація?

    реєстрація платника податку

    Реєстрація платника податку: фіскали розповідають, що відповідно до п.183.9 ст.183 ПКУ у разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника податку. Контролюючий орган зобов’язаний протягом трьох робочих днів після надходження реєстраційної заяви. Внести до реєстру платників податку запис про реєстрацію такої особи як платника податку:

    • з бажаного (запланованого) дня реєстрації, зазначеного у реєстраційній заяві. Що відповідає даті початку податкового періоду (календарного місяця). З якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на виписку податкових накладних. У разі добровільної реєстрації особи як платника податку;
    • з першого числа місяця, наступного за днем спливу 20 календарних днів після подання реєстраційної заяви до контролюючого органу. У разі добровільної реєстрації особи як платника податку на додану вартість. Якщо бажаний (запланований) день реєстрації у заяві не зазначено;
    • з бажаного (запланованого) дня, що відповідає першому числу календарного кварталу. В якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість. У разі переходу осіб на спрощену систему оподаткування або зміни ставки єдиного податку;
    • з першого числа календарного місяця, в якому здійснено перехід на сплату інших податків і зборів. У разі реєстрації осіб, визначених в п.183.4, що відповідають вимогам, визначеним п.181.1 ст.181 ПКУ. Якщо перше число календарного місяця, з якого здійснюється перехід на сплату інших податків і зборів, на день подання реєстраційної заяви не настало;
    • з дня внесення запису до реєстру платників податку у разі обов’язкової реєстрації особи як платника податку або у разі реєстрації осіб, визначених в п. 183.4, що відповідають вимогам, визначеним п.181.1 ст.181 ПКУ, якщо перше число календарного місяця, в якому здійснено перехід на сплату інших податків і зборів, на день подання реєстраційної заяви настало.

    Реєстрація платника податку, відповідно, датою реєстрації особи платником ПДВ, яка вноситься до реєстру платників ПДВ, є зазначена вище дата.

    Посилання

    ще новини…

    Замовити аудит підприємства

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ