Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  16 липня 2019 р. Постачання програмної продукції: реальність нереального договору

  16 липня 2019 р. Постачання програмної продукції: реальність нереального договору

  16 липня 2019 м.КиївСпікер: Наталія Салова сертифіцирований аудитор, IAB, САР, DipIFR, керуючий партнер ООО “АК” Эд Рем”

  Програма практикума:

  1. “Постачання” та “поставка”: сутність понять та їх різниця з точки зору Податкового кодексу України.
  2. Багатогранність поняття “програмна продукція” на підставі п.261 підр.2 розд. ХХ ПКУ
  3. Відмінність між програмною продукцією та програмним забезпеченням.
  4. Програмна продукція, роялті та послуги у вигляді надання майнових прав інтелектуальної власності, створення за замовленням та використання об”єктів права інтелектуальної власності, у тому числі за ліцензійними договорами.
  5. Розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності: ліцензія на використання об’єкта права інтелектуальної власності; ліцензійний договір; договір про створення за замовленням і використання об’єкта права інтелектуальної власності; договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності; інший договір щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності.
  6. “Онлайн-сервіс”, “доступ до онлайн-сервісу” – ДФСУ відмовилась дати визначення вказаним поняттям, отож будемо розбиратись самостійно.
  7. Що вважати “будь-якими змінами”, коли мова йде про постачання програмної продукції?
  8. Важливість неперевності процесу створення програмної продукції та чи можна передати компоненту без передачі всіх майнових прав інтелектуальної власності? Яким чином отримати кошти від Покупця, якщо програмна продукція йому ще повністю не передана.
  9. Програмна продукція: товари, роботи чи послуги?
  10. Аналіз живої, частково мертвої, Узагальнюючої консультації №536.
  11. Договір постачання програмної продукції: чи можливе укладання такого договору? Чи може договір про надання послуг визнаватись, з точки зору ПКУ, договором постачання програмної продукції?
  12. Бухгалтерський облік постачання програмної продукції з точки зору Продавця та Покупця.
  13. Постачання програмної продукції: податок на прибуток – простіше простого.
  14. Особливості нарахування ПДВ при постачанні програмної продукції: коли операція оподатковується за ставкою 20%, коли звільняється, а у яких випадках працює п.186.3 ПКУ?
  15. Як послуги в податковому обліку перетворюються на товар? Порядок заповнення податкової накладної: товар та його одиниці виміру.

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ