Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Повідомлення про прийняття на роботу: форма оновлена

  Повідомлення про прийняття на роботу: форма оновлена

  Повідомлення про прийняття на роботу: ДПС нагадує, що роботодавець, який наймає працівника на роботу зобов’язаний виконати певні дії для його офіційного працевлаштування.

  Зокрема,

  • необхідно укласти з найманим працівником трудову угоду (контракт, договір) у письмовому вигляді,
  • видати наказ чи розпорядження про прийняття працівника на роботу
  • повідомити про це територіальний орган Державної податкової служби за місцем обліку платника єдиного внеску.

  Нагадуємо, з 5 січня 2022 року набули чинності зміни, що стосуються форми і порядку повідомлення роботодавцями органів ДПС про прийнятих працівників (постановою КМУ від 28.12.2021 №. 1392 були внесені зміни до постанови КМУ від 17.06.2015 № 413).

  Крім того, в обов’язковому порядку необхідно передбачити в трудовій угоді форму оплати праці, врахувавши при цьому, що заробітна плата не може бути меншою ніж мінімально встановлений розмір (в 2022 році цей показник становить – 6500 гривень).

  При виплаті місячної заробітної плати роботодавець зобов’язаний з нарахованої зарплати утримати та перерахувати до бюджету: 18 відсотків податку на доходи фізичних осіб, 1,5 відсотка військового збору, а також сплатити 22 відсотка єдиного соціального внеску.

  Для прикладу:
  • При нарахуванні працівнику заробітної плати в розмірі 10000 гривень роботодавець має утримати з працівника ПДФО (18%) –1800 грн, військовий збір (1,5%) – 150 гривень та виплатити найманому працівнику – 8050 грн.
  • Крім того, роботодавець за найманого працівника має сплатити на нараховану заробітну плату єдиний внесок (22%). Який у 2022 році становить 2200 гривень.
  ПОДЗВОНИТИ НАМ