Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Поворотна фінансова допомога у 1-ДФ відображається по новому!

  Поворотна фінансова допомога у 1-ДФ відображається по новому!

  Поворотна фінансова допомога

  Поворотна фінансова допомога: ДПС нагадує, що поворотна фінансова допомога – це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором. Який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій. У вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення (п.. 14.1.257 ст. 14 Податкового кодексу України).

  Згідно з п.п. 165.1.31 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку.
  Відповідно до Довідника ознак доходів, наведеного у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, основна сума поворотної фінансової допомоги, яка надається суб’єктом господарювання фізичній особі – підприємцю або фізичній особі, відображається у Податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «197», а  сума поворотної фінансової допомоги, яка повертається фізичній особі – підприємцю або фізичній особі, відображається у Податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «153».

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ