Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Реєстрація ПН з помилками, подаємо нову

  ДФС повідомляє
  реєстрація ПН з помилками

  Реєстрація ПН з помилками: працівники фіскальної служби Дніпропетровської області розповідають, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі – ПН/РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику ПДВ квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК. Відповідна квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації (п.12 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №117 зі змінами (далі – Порядок №117)

  Відповідно, у квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК зазначаються, зокрема, пропозиція щодо надання платником ПДВ пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН (п.13 Порядку №117).

  Пунктом 16 Порядку №117 передбачено, що письмові пояснення та копії документів, зазначених у п.14 Порядку №117, платник ПДВ подає до  ДФС України (далі – ДФС) в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС.

  Пояснення та копії документів подаються у вигляді Повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено (далі – Повідомлення).

  Звертаємо вашу увагу, що чинним законодавством не передбачено виправлення помилок у Повідомленні.

  Реєстрація ПН з помилками, при отриманні платником ПДВ квитанції про неприйняття документу, такий платник має право надіслати Повідомлення з правильними даними.

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудіторські послуги

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ