Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  До уваги платників ПДВ! Інформацію щодо реквізитів електронного рахунку можна отримати через ІТС «Електронний кабінет»

  дфс

  До уваги платників ПДВ! Інформацію щодо реквізитів електронного рахунку можна отримати через ІТС «Електронний кабінет»

  Реквізити електронного рахунку

  Реквізити електронного рахунку, як отримати: податківці розповідають, що згідно з вимогами постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами) (далі – Постанова №162) банки України були зобов’язані з 05.08.2019р. до 31.10.2019р. самостійно (не за ініціативою клієнта) здійснити зміну діючих рахунків, які відкриті в банках, та відкривати нові рахунки виключно відповідно до Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні (IBAN Registry:2009, NEQ) ДСТУ-Н 7167:2010», затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010р. №454, та додатка 2 до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 11 вересня 2017 року №89 (зі змінами).

  До того ж, Наказом Міністерства фінансів України від 18.08.2015р. № 721 «Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04.09.2015 р. за №1058/27503 (зі змінами), затверджені нові форми повідомлень (файли повідомлень підтипу V та T, файл-відповідь W) для подання банками інформації про зміну діючих рахунків на номери рахунків за стандартом IBAN.

  Рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ

  Згідно з п. 4 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569 зі змінами та доповненнями. Рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ (далі – електронний рахунок) – це рахунок, відкритий платнику ПДВ в Державній казначейській службі (далі – Казначейство). На який таким платником перераховуються кошти у сумі, необхідній для досягнення розміру суми ПДВ. На яку платник ПДВ має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. А також у сумі, необхідній для сплати узгоджених податкових зобов’язань з ПДВ.

  Нагадуємо, електронний рахунок відкривається платнику ПДВ Казначейством автоматично на безоплатній основі.

  На виконання постанови НБУ №162 відповідно до вимог стандарту IBAN Казначейством з 10.10.2019 р. по 31.10.2019 р. самостійно здійснено зміну (не за ініціативою клієнта) діючих рахунків, відкритих в системі електронного адміністрування ПДВ (СЕА ПДВ). Та в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

  Інформацію щодо реквізитів електронного рахунку платник ПДВ може отримати через інформаційно-телекомунікаційну систему (ІТС) «Електронний кабінет» меню «Облікові данні»/«Дані про банківські рахунки», а також шляхом подання сервісного запиту J1302301/F1302301«Запит щодо отримання реквізитів електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку» за допомогою програмного забезпечення для подання податкової звітності в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку.

  Посилання

  ще новини…

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ