Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Режим видачі витягів з реєстру платників ЄП доопрацьовано

  Режим видачі витягів з реєстру платників ЄП доопрацьовано

  Режим видачі витягів з реєстру: ДПС повідомляє, що видача витягів з реєстру платників єдиного податку доопрацьована розробником програмного забезпечення.

  Усі державні податкові інспекції ГУ ДПС у Харківській області, незалежно від їх розташування. Здійснюють обробку Запитів про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку (що направлені фізичними особами – підприємцями) своєчасно, у визначені чинним законодавством терміни.

  Платник має можливість переглянути та роздрукувати, електронний Витяг з реєстру платників єдиного податку. Для якого платник зазначив у Запиті спосіб отримання відповіді: «в електронному вигляді» засобами сервісу «Електронний кабінет»:

  1. Варіант: Режим «Вхідні/вихідні документи», розділ «Вхідні», або
  2. Варіант: Режим «Перегляд звітності» до надісланого Запиту (код форми F1302101) надходить відповідь – Витяг (код форми F1402101) у вигляді додаткової закладки до форми.

  Якщо з будь-яких причин платники не отримали Витяг з реєстру платників єдиного податку. Просимо сформувати та направити Запит про отримання Витягу з реєстру платників єдиного податку повторно (наприклад, за допомогою безкоштовного сервісу «Електронний кабінет», режим «Введення звітності». У поточному звітному періоді обрати код форми F1302101 – Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку).

  Режим видачі витягів: у разі, якщо платнику необхідно мати оригінал Витягу з реєстру платників єдиного податку, який завірено печаткою. Необхідно при подачі Запиту про отримання витягу обрати спосіб отримання відповіді: «безпосередньо в контролюючому органі».

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ