Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Складаємо ПН вчасно!

  дфс

  Складаємо ПН вчасно!

  складаємо податкову накладну

  Складаємо Податкову Накладну: Офіс ВПП нагадує, що п.201.1 ст.201 ПКУ від 02.12.2010р. №2755-VІ зі змінами та доповненнями визначено. На дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації. Згідно порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи. Та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений ПКУ термін.

  Платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер:
  • покупцям – платникам податку – можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання. Зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер. З урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом періоду, за який складається така податкова накладна, протягом такого місяця;
  • покупцям – особам, не зареєстрованим платниками податку. Можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання. Зведену податкову накладну з урахуванням всього обсягу постачання товарів/послуг таким покупцям. З якими постачання мають такий характер протягом періоду, за який складається така податкова накладна, протягом такого місяця.
  Складаємо Податкову Накладну за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була складена на ці операції) у разі:
  • здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), розрахунки за які проводяться через касу / реєстратори розрахункових операцій або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника);
  • виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв’язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер постачальника (продавця), крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;
  • надання платнику податку касових чеків, що містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).

  Платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг, база оподаткування яких, визначена відповідно до ст. ст.188 і 189 ПКУ, перевищує фактичну ціну постачання таких товарів/послуг, можуть скласти не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведену податкову накладну з урахуванням сум податку, розрахованих виходячи з перевищення бази оподаткування над фактичною ціною, визначених окремо по кожній операції з постачання товарів/послуг (п.201.4 ст.201 ПКУ).

   

  Посилання

  ще новини….

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ