Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Списання безнадійного податкового боргу платників податків

  новини від Ед Рем

  Списання безнадійного податкового боргу платників податків

  Списання безнадійного податкового боргу: ДПСУ відповідно до частини третьої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляє про оприлюднення проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків» (далі – проєкт наказу).

  Проєкт наказу розроблено відповідно до статті 101 глави 9 розділу II Податкового кодексу України, Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227, та з метою приведення Порядку списання БПБ платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 № 577, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за № 1844/24376, до вимог законів України від 21 грудня 2016 року № 1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» шляхом його затвердження уповноваженим на формування податкової політики органом –  Міністерством фінансів України.

  Проєктом наказу пропонується встановити порядок списання

  Проєктом наказу пропонується встановити порядок списання податковими органами безнадійного податкового боргу платника податків, зокрема визначення суми безнадійного податкового боргу, що підлягає списанню, прийняття рішення про списання БПБ та запровадити форму рішення про списання БПБ.

  Із проєктом наказу можна ознайомитися на офіційному порталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) за посиланням: Головна>Діяльність>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю>Проекти не регуляторних актів>2021 рік.

  Зауваження та пропозиції до проєкту наказу просимо надавати протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення. Зробити це можливо на офіційному порталі Державної податкової служби України в мережі Інтернет. Та у письмовій та/або електронній формі за адресою:

  Державна податкова служба України, Львівська пл., 8, м. Київ, 04053, e‑mail: n.yurkovska@tax.gov.ua,

  Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  ПОДЗВОНИТИ НАМ