Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

надміру витрачені кошти

дфс

Надміру витрачені кошти, чи застосовується підвищуючий коефіцієнт при визначенні бази оподаткування для таких коштів, витрачених платником податків на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені строки? Фіскали Львівської області нагадують, що відповідно до п.164.5. ст.164 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями. Під час…

Читати далі
ПОДЗВОНИТИ НАМ