Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Утримуємо податок на доходи фізичних осіб у ситуації, коли працівник не повернув надміру витрачені кошти

    дфс

    Утримуємо податок на доходи фізичних осіб у ситуації, коли працівник не повернув надміру витрачені кошти

    надміру витрачені кошти

    Надміру витрачені кошти, чи застосовується підвищуючий коефіцієнт при визначенні бази оподаткування для таких коштів, витрачених платником податків на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені строки?

    Фіскали Львівської області нагадують, що відповідно до п.164.5. ст.164 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями. Під час нарахування (надання) доходів у будь-якій негрошовій формі базою оподаткування є вартість такого доходу, розрахована за звичайними цінами. Правила визначення яких встановлені згідно з ПКУ, помножена на коефіцієнт, який обчислюється за такою формулою:

    • К = 100/(100 – Сп),  де:
    • К – коефіцієнт;       
    • Сп – ставка податку, встановлена для таких доходів на момент їх нарахування.

    Також у такому самому порядку визначаються об’єкт оподаткування і база оподаткування для коштів, надміру витрачених платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки.

    Відповідно до п.п164.2.11 п.164.2 ст.164, сума , надміру витрачені кошти отриманні платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, розмір якої обчислюється відповідно до п.170.9 ст.170 ПКУ, включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

    Посилання

    ще новини…

    Замовити аудит підприємства

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ