Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    XBRL

    консультує Ед Рем

    Звітність в форматі XBRL, яким підприємствам обов’язково подавати звітність в такому форматі? Відповідно до п.5 ст.121 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999р. №996-ХIV(далі – Закон) підприємства, для яких ведення обліку за МСФЗ є обов’язковим,складають і подають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність органам державної…

    Читати далі
    ПОДЗВОНИТИ НАМ