Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

    Порушили термін реєстрації ПН в ЄРПН? Що з податковим кредитом?

    дфс

    Порушили термін реєстрації ПН в ЄРПН? Що з податковим кредитом?

    Термін реєстрації ПН

    Термін реєстрації ПН: Фіскальна служба повідомляє, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник ПДВ. Продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти ПН, зареєструвати її в ЄРПН та надати покупцю за його вимогою.

    Відповідно, ПН, складена та зареєстрована в ЄРПН платником податку. Який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до ПК.

    До того ж, до складу ПК не відносяться суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в ЄРПН ПН/РК.

    Суми податку, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в ПН/РК, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням строку реєстрації, включаються до ПК за звітний податковий період, в якому зареєстровано ПН/РК в ЄРПН, але не пізніше ніж через 1095 календарних днів з дати складення ПН/РК.

    Отож, робимо висновок: що, суми ПДВ, зазначені у ПН/РК, які були зареєстровані в ЄРПН з порушенням строку реєстрації, можуть бути включені до складу ПК того податкового (звітного) періоду, у якому вони зареєстровані в ЄРПН, але не пізніше, ніж через 1095 календарних днів з їх дати складення.

    Зазначена норма передбачена п.198.6 ст.198, п.201.10 ст.201 ПКУ.

    Посилання

    ще новини….

    Замовити аудит підприємства

    You must be logged in to post a comment.

    ПОДЗВОНИТИ НАМ