Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Які терміни для розгляду скарги про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН?

  дфс

  Які терміни для розгляду скарги про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН?

  Відмова у реєстрації ПН

  Відмова у реєстрації ПН: ДФС розповідає, що згідно з п. 15 Порядку розгляду скарг на рішення комісій регіонального рівня, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» за результатами розгляду скарги комісія приймає рішення щодо скарги, та надсилає його платнику податку у строк, визначений п. 56.23 ст.56 ПКУ, в електронній формі засобами електронного зв’язку.

  До того ж, підпунктом 56.23.3 п. 56.23 ст. 56 ПКУ визначено, що скарга на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН розглядається протягом 10 календарних днів з дня отримання такої скарги центральним органом виконавчої влади, що реалізує, зокрема, державну податкову політику. Термін розгляду скарги не може бути продовженим.

  Відмова у реєстрації ПН/РК в ЄРПН: відповідно, якщо вмотивоване рішення за скаргою платника податків на рішення про відмову у реєстрації  не надсилається платнику податків протягом 10-денного строку, така скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податків з дня, наступного за останнім днем зазначеного строку (п. п. 56.23.4 п. 56.23 ст. 56 ПКУ).

  Посилання

  ще новини…..

  Замовити аудит підприємства

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ