Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Як та коли застосовуємо умовне звільнення від оподаткування ПДВ

дфс

Як та коли застосовуємо умовне звільнення від оподаткування ПДВ

Умовне звільнення від ПДВ

Умовне звільнення від ПДВ: Фіскали Дніпропетровської області повідомляють, що пунктом 206.7 ст. 206 ПКУ визначено: до операцій із ввезення товарів на митну територію України у митному режимі тимчасового ввезення застосовується умовне повне звільнення від оподаткування. Умовне часткове звільнення від оподаткування за умови дотримання вимог та обмежень. Встановлених главою 18 Митного кодексу України від 13.03.2012р.  № 4495-VI із змінами та доповненнями:

  • умовне повне звільнення від оподаткування застосовується до товарів та в порядку, визначених ст. 105 МКУ (п.п. 206.7.1 п. 206.7 ст. 206 ПКУ);
  • умовне часткове звільнення від оподаткування застосовується до товарів та в порядку, визначених ст. 106 МКУ. Сплачені суми ПДВ включаються платником до складу податкового кредиту. У тому звітному (податковому) періоді, в якому було сплачено ПДВ (п.п. 206.7.2 п. 206.7 ст. 206 ПКУ).

Отже, згідно з п. 206.8 ст. 206 ПКУ до операцій із вивезення товарів за межі митної території України в митному режимі тимчасового вивезення застосовується умовне повне звільнення від оподаткування ПДВ за умови дотримання вимог та обмежень, встановлених главою 19 МКУ.

Посилання

ще новини…

Замовити фінансовий аудит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПОДЗВОНИТИ НАМ