Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Як та коли застосовуємо умовне звільнення від оподаткування ПДВ

  дфс

  Як та коли застосовуємо умовне звільнення від оподаткування ПДВ

  Умовне звільнення від ПДВ

  Умовне звільнення від ПДВ: Фіскали Дніпропетровської області повідомляють, що пунктом 206.7 ст. 206 ПКУ визначено: до операцій із ввезення товарів на митну територію України у митному режимі тимчасового ввезення застосовується умовне повне звільнення від оподаткування. Умовне часткове звільнення від оподаткування за умови дотримання вимог та обмежень. Встановлених главою 18 Митного кодексу України від 13.03.2012р.  № 4495-VI із змінами та доповненнями:

  • умовне повне звільнення від оподаткування застосовується до товарів та в порядку, визначених ст. 105 МКУ (п.п. 206.7.1 п. 206.7 ст. 206 ПКУ);
  • умовне часткове звільнення від оподаткування застосовується до товарів та в порядку, визначених ст. 106 МКУ. Сплачені суми ПДВ включаються платником до складу податкового кредиту. У тому звітному (податковому) періоді, в якому було сплачено ПДВ (п.п. 206.7.2 п. 206.7 ст. 206 ПКУ).

  Отже, згідно з п. 206.8 ст. 206 ПКУ до операцій із вивезення товарів за межі митної території України в митному режимі тимчасового вивезення застосовується умовне повне звільнення від оподаткування ПДВ за умови дотримання вимог та обмежень, встановлених главою 19 МКУ.

  Посилання

  ще новини…

  Замовити фінансовий аудит

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ