Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Нові рахунки для сплати ЄСВ Державна казначейська служба повідомляє

  Нові рахунки для сплати ЄСВ Державна казначейська служба повідомляє

  нові рахунки для сплати ЄСВ

  Нові рахунки для сплати ЄСВ до відома платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування: з 02.05.2019р. будуть функціонувати нові рахунки. Які відкриті на балансі центрального апарату Державної казначейської служби (код банку – 899998).

  Наголошується, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві спливає 01.05.2019р.

  Починаючи з 02.05.2019р. кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись. Будуть повертатися платникам, як нез’ясовані надходження.

  Відповідно, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ, звертається увага на необхідності починаючи з 02.05.2019р. здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків. Які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

  До того ж, повідомляється, що для сплати на нові рахунки для сплати ЄСВ,треба отримати нові реквізити рахунки. Для цього слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

  Посилання

  ще новини…

  Замовити бухгалтерський аудит

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ