Замовити

Залиште заявку, наш менеджер зв’яжеться з Вами

  Заборгованість з податку? У якій послідовності у такому разі зараховуються кошти

  дфс

  Заборгованість з податку? У якій послідовності у такому разі зараховуються кошти

  заборгованість з податку

  Заборгованість з податку: Фіскальна служба Дніпропетровської області нагадує, що у разі наявності у платника податків податкового боргу. Контролюючі органи зобов’язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу. Згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків. У такому ж порядку відбувається зарахування коштів, що надійдуть у рахунок погашення податкового боргу платника податків. Відповідно до ст.95 ПКУ або за рішенням суду у випадках, передбачених законом.

  Відповідно до норм визначених п.87.9 ст.87 ПКУ, спрямування коштів платником податків на погашення грошового зобов’язання перед погашенням податкового боргу забороняється. Окрім випадків спрямування цих коштів на виплату заробітної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

  Заборгованість з податку, при погашенні суми або його частини кошти, що сплачує такий платник податків. У першу чергу зараховуються в рахунок податкового зобов’язання. У разі повного погашення суми податкового боргу кошти, що сплачує такий платник податків, в наступну чергу зараховуються у рахунок погашення штрафів, в останню чергу зараховуються в рахунок пені (абз. перший п.131.2 ст.131 ПКУ).

  Якщо ж платник податків не виконує встановленої абз. першим п.131.2 ст.131 ПКУ черговості платежів або не визначає її у платіжному документі (чи визначає з порушенням зазначеного порядку), контролюючий орган самостійно здійснює такий розподіл такої суми у порядку, визначеному п.131.2 ст.131 ПКУ (абз. другий п.131.2 ст.131 ПКУ).

  Посилання

  ще новини…

  Замовити фінансовий аудит

  You must be logged in to post a comment.

  ПОДЗВОНИТИ НАМ